KONAKLAMALI SİNOP – KASTAMONU

ETKİNLİK ADI : SİNOP – KASTAMONU
ETKİNLİK TARİHİ : 05 – 07 2020 / 1 GECE KONAKLAMA
ETKİNLİK KATILIM BEDELİ : 469 TL
ETKİNLİK YÖNETİCİSİ : UGO TRAVEL A-8407

 

1. Gün: İstanbul – Sinop Seyahati ( Gece Yolculuğu )
Gece saatlerinde belirlenmiş duraklarımızda buluşmamızın ardından, İstanbul-Gebze-İzmit-Düzce- Bolu-Karabük-Kastamonu yol güzergahı üzerinden yaklaşık 9 saatlik bir seyahat ile Sinop’a ulaşıyoruz.

 

2.Gün: Sinop Erfelek Şelalesi, Tarihi cezaevi, Sinop Kalesi, Arkeoloji Müzesi, Hamsilos Fiyortu
İstanbul’dan çıkarak yaptığımız gece yolculuğu ve molalarımızı takiben Sinop iline ulaşıyoruz. Araç içerisinde sabah kahvaltı ikramlarımızı aldıktan sonra ilk durağımız olan Dünyaca ünlü Tatlıca Köyü Erfelek şelalelerine ulaşıyoruz. Muhteşem doğal güzelliğe sahip Erfelek ’te verdiğimiz kısa serbest zamanın ardından şelaleler çevresinde kısa yürüyüşler ile bölgenin güzelliklerini keşfediyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra şehir merkezine hareket ederek Sinop ‘un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfimize devam ediyoruz. Tarihi Ceza Evi gezisinin ardından Sinop Yöresine ait yemeklerden oluşan öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğleden sonra turumuza devam ederek, Arkeoloji müzesi, Sinop Kalesi, Akliman, Hamsilos Fiyortunu geziyoruz. Yeşilin ve Mavinin buluştuğu Sinop gezimizi gün boyu Fotoğraflarla ölümsüzleştirip, Otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.Gün:Sinop – Kastamonu Şehir Turu – İstanbul
Sabah otelde alınan kahvaltıyı takiben otelden ayrılıyor ve gezimize devam ediyoruz. Bugünkü programımızı gerçekleştirmek üzere Sinop dan ayrılarak yaklaşık 3,5 saatlik bir seyahat ile Kastamonu’ya ulaşıyoruz. Kastamonu da yöresel öğle yemeği molası ardından Kastamonu şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezimizde, Liva Paşa Konağı, Kastamonu Kalesi, Cumhuriyet Meydanı ve Saat Kulesi göreceğimiz yerler arasında. Öğleden sonra saatlerinde gezimizi tamamlayarak İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz. Karabük-Bolu-Düzce-İzmit-Gebze yolu üzerinden akşam saatlerinde İstanbul’a ulaşıyor ve buluşma noktalarımızla sizlerle vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüx otobüsler ile Gidiş Dönüş Ulaşım,
Araç içi İkramlar,
1 Gece Otel Konaklaması,
1 Sabah Kavaltısı ( Otelde Açık büfe )
1 Akşam yemeği ( Otelde Açık büfe )
Profesyonel Rehberlik
Paket Tur Seyahat Güvence Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğlen yemekleri
Müze giriş ücretleri veya Müze Kart
Kişisel harcamalar ve Otelde alınan ekstra

PAYLAŞIMINI YAPTIĞIMIZ ,1618 NOLU YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLER TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ UGO TURİZM ( BELGE NO 8407 ) İN FAALİYETLERİ OLUP , GRUP TREKKING DOĞA SPORLARI KAR AMACI GÜTMEKSİZİN PAYLAŞIM ESASLI OLARAK ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.

Etkinlik Kaydı

ARAÇ KATILIM BEDELİ + 1 GECE KONAKLAMA 469 TL

ARAÇ KATILIM BEDELİ VE KASTAMONU MERKEZDE 1 GECE KONAKLAMA

Mevcut Müsait Yerler: 35
ARAÇ KATILIM BEDELİ + 1 GECE KONAKLAMA bileti satıldı. Başka bir bilet veya başka bir tarih deneyebilirsiniz.

Tarih

05 Haz 2020 - 07 Haz 2020

Zaman

08:00 - 18:00

Maliyet

469 TL
Kategoriler
UGO TURİZM

Etkinlik Yöneticisi

UGO TURİZM
Telefon
0532 460 53 70
E-Posta
orhan.avcu@gmail.com
KAYIT OL
QR kod
Araç çubuğuna atla