NÜZHETİYE ŞELALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

ETKİNLİK ADI : NÜZHETİYE ŞELALESİNDE TREKKİNG
ETKİNLİK TARİHİ : 28 HAZİRAN 2020 – PAZAR
YÜRÜYÜŞ MESAFESİ : 8-10 KM. (ORTA/ZOR)
ETKİNLİK KONUMU : GÖLCÜK / KOCAELİ
ETKİNLİK BEDELİ : 150 TL
* Etkinlik 31 Kişilik hijyenik açıdan üst seviye olan araçla sadece 15 kişi ile yapılacak yani her 2’li koltuğa 1 kişi düşecek şekilde yapılacak..

Bugüne kadar bir çok yer gezdim bende iz bırakmadı mı diyorsunuz… İşte sizlere için sizlerde iz bırakacak görselliği çok yüksek güneşi hissetmeden yürüyebileceğiniz bir rota..
Kocaeli’nin Gölcük ilçesindeki Nüzhetiye Köyüne gideceğiz.. Nüzhetiye Köyünde Doğu Karadeniz’in mimari yapısının korunmuş olması dikkat çekiyor. Konum olarak İzmit ile Gölcük arasında yer köy..

Sabah kahvaltısını köfteci Yusuf’ta yapacağız.. Buradan herkes kendine göre mangal malzemesini yani yiyeceğini alacak,, daha sonra Nüzhetiye köyüne doğru yola çıkacağız..Yürüyüşümüz ağaçlar arasına oldukça zevkli bir alandan geçecek, dileyen arkadaşlar şelaleye girebilir..Yedek tişört ve çorap vs. getiriniz..

ETKİNLİK TÜRÜ : ORMAN YÜRÜYÜŞÜ
YÜRÜYÜŞ MESAFESİ : 8-10KM ( ORTA ZOR )

ETKİNLİK KATILIM BEDELİ : 150* TL
Yukarıda belirtiğimiz gibi 31 Kişilik hijyenik açıdan üst seviye olan araçla sadece 15 kişi ile yapılacak yani her 2’li koltuğa 1 kişi düşecek şekilde etkinliği gerçekleştireceğiz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
✔ Acente Ücreti
✔ Zorunlu Seyahat Sigortası
✔ Profesyonel Yerel Alan Rehberlik ücreti
✔ Yol Masrafları + Gidiş Geliş Ulaşım

İLETİŞİM : Orhan Avcu – 0532 460 53 70

YÜRÜYÜŞ YAPACAKLAR İÇİN GEREKLİ MALZEMELER
✔ MUTLAK BATON GEREKTİRİR.
✔ YÜRÜYÜŞ BOYU VEYA AYAKKABISI
✔ SIRT ÇANTASI ,
✔ KENDİNİZE YEDECEK KADAR SU
✔ YEDEK GİYSİ,
✔ KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR
✔ MOLALARDA ATIŞTIRMALIK (Kuruyemiş vs.)
✔ YAĞMURLUK VS….
✔ FOTOĞRAF MAKİNENİZ
✔ YEDEK PİLLERİNİZ

LÜTFEN BİR KEZ OLSUN OKUYUNUZ !
1- Bir tur firması vs. Grubumuzun tüm yurtiçi ve yurtdışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acenteleri tarafından organize edilmektedir.
2- Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır. Hiçbir surette para toplanmaz bilet ve kesilmez, katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3- Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
4- Etkinliğe katılanlar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, deprem, toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
5- Şehir dışı katılımlarda seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no vs gereklidir.
6- Katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme içme kişinin kendine aittir…
7- Etkinliklere katılmadan önce, hakkında bölümünü okuyup o etkinliğin size uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Yanlış katılacağınız bir etkinlik hem sizi hem de katılan diğer arkadaşları zor durumda bırakacaktır
8- Etkinlikte tek yetkili kişi, faaliyete gitmek için araca bindiğiniz andan faaliyet bitimine kadar etkinlik liderdir.
9- Faaliyetlerimize katılan her kişi 8 maddeyi okumuş ve kabul etmiş sayılır.

PAYLAŞIMINI YAPTIĞIMIZ ,ETKİNLİK 1618 NOLU YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLERDEN OLUP TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ ( BELGE NO 8407 UGO TURİZM ) İN ETKİNLİĞİ OLUP , GRUP TREKKING DOĞA SPORLARI KAR AMACI GÜTMEKSİZİN PAYLAŞIM ESASLI OLARAK ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.

Biz ;
Web Sitemiz : www.gruptrekking.com 
Facebook : https://bit.ly/35XOLQb 
İnstagram : https://bit.ly/2VuMd8t 
YouTube : https://bit.ly/2T01SLx 
Wikiloc Parkurlarımız : https://bit.ly/2zuQEaY  

Etkinlik Kaydı

ETKİNLİK KATILIMI 150TL

Etkinlik 31 Kişilik hijyenik açıdan üst seviye olan araçla sadece 15 kişi ile yapılacak yani her 2’li koltuğa 1 kişi düşecek şekilde yapılacak

Mevcut Müsait Yerler: 10
ETKİNLİK KATILIMI bileti satıldı. Başka bir bilet veya başka bir tarih deneyebilirsiniz.

Tarih

28 Haz 2020

Zaman

Tüm gün aktivitesi

Maliyet

150 TL
Kategoriler
UGO TURİZM

Etkinlik Yöneticisi

UGO TURİZM
Telefon
0532 460 53 70
E-Posta
orhan.avcu@gmail.com
KAYIT OL

Etkinlik Katılımcıları

QR kod
Araç çubuğuna atla