Kemerburgaz – Bahçeköy – Ücretsiz 5

20 Ocakta Bahçeköyden Kemerburgaza
Doğa Yürüyüşü Yapmaya Ne Dersiniz ?

📅 20 Ocak 2020 – Çarşamba
📍 Mecidiyeköy Trump Towers Önü
🚶‍♂️10:30 Yürüyüş Başlangıç
💰 Ücretsiz Etkinlik
📱 +90 532 460 53 70

➡️ Etkinlik Hakkında ;

Saat 09:15’de Mecidiyeköy Trump Towers’ın yanındaki simit salonunda buluşuyoruz. Saat 09:35’de 48 nolu otobüs ile yürüyüş başlangıcı olan Kemerburgaza gidiyoruz, özel araç ile katılım sağlıyacaksanız direk Kemerburgaza gidebilirsiniz. Yürüyüşe başlamadan önce köy kahvesinde yanınızda getirdiniğiniz malzemeler ile veya meşhur Kemerburgaz çorbacısında çorba içerek kahvaltı yapıyoruz. Saat 10:30’da yürüyüşümüz başlıyor, keyifli bir parkurda yürüyüş gerçekleştireceğiz. Tahmini 14-15 Km. olacak şekilde parkuru tamamlıyacağız. Saat 17:00 / 17:30’da yürüyüşümüz bitecek.

➡️ Dönüş ?
Bahçeköyden, Hacı Osmana veya Taksime her 15 dakikada bir otobüs vardır.

➡️ Nasıl Katılırım ?
1- Web Sitemiz Üzerinden Mutlak Surette Kayıt Olunuz.
2- Buluşma Saatinde, Buluşma Yerine Gelin.
3- Yürüyüş İçin Yanınızda Uygun Kıyafet Bulundurun.

WhatsApp Bilgi : +90 532 460 53 70

Yürüyeceğimiz Rota : https://bit.ly/2XLjahy

Etkinliklere Katılırken Bilmeniz Gerekenler ❗

1- Etkinliklerimiz, ticari bir gezi olmadığı için planlanmış, veya zamanlanmış bir program çercevesinde gitmeyebilir. Başlangıç veya bitiş zamanları farklılık gösterebilir.

2- Bu bir ticari faaliyet değildir. Aksi bildirilmediği takdirde yeme içme,tüm harcamlar ortaklaşa giderilir. Etkinlik ve duyurularımız ticari amaçlı olmayıp, gönüllülük ve masraf paylaşım esası ile yapılmaktadır.

3- Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, Sara, Pıhtılaşma, Nefes Darlığı ve bunlara benzer özel hastalıkları için sakıncalıdır. Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.

6- Etkinliğe katılanlar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Doğada herkes kendinden sorumludur.

Tarih

20 Oca 2021
Süresi doldu!

Zaman

Tüm Gün Aktivitesi

Maliyet

Ücretsiz

Etiketler

KOLAY YÜRÜYÜŞ
Kategoriler

UGO TURİZM

Araç çubuğuna atla