KURBAN BAYRAMINDA GÖKÇEADAYA GİDİYORUZ -5

ETKİNLİK TARİHİ : 29 TEMMUZ – 03 AĞUSTOS 
ETKİNLİK SÜRESİ : 4 GECE 5  GÜN
KONAKLAMA : PANSİYON
ETKİNLİK YÖNETİCİSİ : UGO TRAVEL A-8407
ETKİNLİK KOORDİNATÖRÜ : UGO TRAVEL
ETKİNLİK KATILIMCI LİMİTİ : 27  

Türkiye’nin en batısında olan Uğurlu Köyü Tepesinde güneşin batışını izlemeyi, yada Gizli Limanda tam gün güneşlenip ve denize girmeyi, Zeytinliköy’de Hristo’nun Yeri’nde sakızlı muhallebisini, yemeyi, Tepeköy’de Yorgonun şaraplarından tadına bakmaya. Kaleköy’ün tepesinde bulunan Mustafa’nın Kayfesi’nde Dibek Kahvesi içmeyi..
Daha bir çok şey.. 

29 Temmuz (ÇARŞAMBA) / İstanbul’dan Çıkış

ÇARŞAMBA akşamı önceden belirlediğimiz duraklardan sizleri alarak yola çıkıyoruz, bayram nedeniyle feribot kalabalık olacağı için erken iskeleye varmak istiyoruz..

30 Temmuz (PERŞEMBE) / Uğurlu Köyü, Gizli Liman’da Deniz Keyfi

Sabah erken saatlerde Kapatepe iskelesinde olacağız, daha sonra feribot ile Gökçeada’ya geçip Uğurlu Köyüne doğru yol alacağız. Pansiyonlara yerleştikten sonra hemen sahile gidiyoruz.. Gideceğimiz yer ise adanın en güzel plajı olan ‘’Gizli Liman’’. Plajda büfe, tuvalet ve duş yeri, şemsiye, şezlong vs. mevcut.. Akşam’da sosyal mesafemize uyarak ateş başında sohbet ve eğlencemiz var..

Gökçeada Liman

Gökçeada Liman

31 Temmuz (CUMA) / Serbest Zaman

Bu günü serbest zaman olarak seçtik. İsterseniz denize girebilirsiniz, isterseniz de sabah kalkıp bizimle doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.. Akşamda pansiyonda fırında oğlak siparişi vereceğiz ve eminiz ki hayatınızda böyle lezzetli bir et yemediniz 🙂

Fırında Oğlak Keyfi

Fırında Oğlak Keyfi

01 Ağustos (CUMARTESİ) / Tepeköy, Zeytinliköy, Dereköy

Sabah hazırlanıp adanın köylerini gezmek için yola koyuluyoruz..

TEPEKÖY : Rum Köylerinden en yüksekte olanı adı üstünde Tepeköy. Eski ismi Agridia olan köy, merkeze 11 km. uzaklıkta. Agridia Yunanca’da küçük tarlalar anlamına geliyor. Köy, volkanik Aya Dimitri tepesinin yamacına kurulmuş. Manzarası, tahmin edeceğiniz üzere çok etkileyici.

ZEYTİNLİKÖY : Zamanında adanın en sosyal yerlerinden biriymiş. Şimdi de çok sayıdaki kafesi sebebiyle en sık ziyaret edilen köylerden. Yaz-kış sürekli yaşayan kişi sayısı 50-60 civarında. Adından da anlaşılacağı gibi etrafı çok sayıda zeytin ağacıyla çevrili. Merkeze 3 km. uzaklıktaki köy, koruma altındaki dört köyden biri. Adanın en eski kilisesi olan Agios Georgios Kilisesi bu köyde

DEREKÖY : Dereköy adanın en batı kısmında yer alan bir Rum Köyü. Stratejik konumu ve Pirgos Limanı sayesinde, geçmişte diğer köylere göre ekonomik ve sosyal açıdan daha fazla gelişim göstermiş. Zamanında 1950 hane ile adanın hatta Türkiye’nin en büyük ve kalabalık köyüymüş. İçerisinde 22 kahve, 2 sinema, çok sayıda berber, bakkal, terzi gibi dükkanlar ve 3 zeytinyağı imalathanesi bulunurmuş.

02 Ağustos (Pazar) / Deniz Keyfi,

Bu gün öğleye kadar deniz keyfi yapıyoruz. Daha sonra Gökçeada merkezde alışveriş yapıyoruz. Saat 16:00’da yola çıkacağız.. Tahminen en geç 23:00 gibi evde olacağız..

Gökçeada Trekking Manzaraları

Gökçeada Trekking Manzaraları

03 Ağustos (Pazartesi) /  Yola Çıkış ve Dönüş

ETKİNLİK BEDELİNE DAHİL OLANLAR :
  • İSTANBUL – GÖKÇEADA İSTANBUL ULAŞIM ÜCRETİ
  • TÜM ADA İÇİ  İÇ ULAŞIM
  • FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ
  • PANSİYONDAN PLAJA GİDİŞ GELİŞ
  • 4 GECE 2-3 KİŞİLİK PANSİYON’DA 
  • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

ARACIMIZ HER SABAH SİZLERİ GİZLİ LİMANA GÖTÜRÜP AKŞAMA GETİRECEKTİR

ETKİNLİK BEDELİNE DAHİL OLMAYANLAR:

  • TÜM KİŞİSEL YEME-İÇME MASRAFLARI
  • TÜM ÖZEL HARCAMALARINIZ
  • VE KALEME ALINMAYAN DİĞER TÜM HER ŞEY

ETKİNLİK ÜCRETİ :

PANSİYON KONAKLAMA 2-3 KİŞİLİK ODA DA KİŞİ BAŞI : 890TL

GRUP TREKKING BİR DOĞA YÜRÜYÜŞ ve GEZGİNLERDEN OLUŞAN GRUPTUR. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız taktirde  konfor beklentinizin olmaması,  ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Tüm katılımcı arkadaşlar etkinliklerimize katıldıklarında bu kuralları kabul etmiş olurlar.

ETKİNLİKLERİMİZDE PANDEMİ KURALLARI

1 – Araçlarda  kapasitenin %50’si kadar  yolcu olacak. (32’lik araçlarımızda 16 katılımcı 28’lik araçlarımızda 14 katılımcı 20’lik araçlarımızda 10 katılımcı alınacaktır. )
2 – Araçlarda kesinlikle maske takılacak ve tek oturulacak. Dezenfektan kullanılacaktır.
3 – Araçlara binilirken ateş ölçümü yapılacak. 38 derece üstü ateşi olanlar araca alınmayacak.
4 – Yürüyüşlerde, kamplarda  ve  molalarda 1,5 m sosyal mesafe kuralını uyguluyoruz.
5 – Tüm etkinlik boyunca maske ile ağız kapatmak zorunludur.
Tüm katılımcılar yukarıdaki kuralları kabul ederek etkinliklerimize katılabilir.

DUYURUSUNU YAPTIĞIMIZ ETKİNLİK ,1618 nolu YASA KAPSAMINA GİREN FAALİYETLER TURSAB SEYAHAT ACENTESİ İŞLETME BELGE SAHİBİ ( BELGE NO 8407 ) UGO TURİZM’İN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU BİR ETKLİKTİR. GRUP TREKKING KAR AMACI GÜTMEKSİZİN PAYLAŞIM ESASLI OLARAK ETKİNLİĞİ SOSYAL MEDYA YOLU İLE GURUP ÜYELERİNE YAYMAKTADIR.

GEÇEN SENEKİ ETKİNLİK VİDEOSU : https://youtu.be/X2AqnAtI0iM

Biz ;
Facebook : https://bit.ly/35XOLQb 
İnstagram : https://bit.ly/2VuMd8t 
YouTube : https://bit.ly/2T01SLx 
Wikiloc Parkurlarımız : https://bit.ly/2zuQEaY 

KURBAN BAYRAMINDA GÖKCEADAYA GİDİYORUZ

gökçeada tatili, imroz, gökçeada, grup trekking ile gökçeadahttps://www.gruptrekking.com/wp-content/uploads/2020/02/ugo_travel_logo_mini.jpg, istanbul çıkışlı gökçeada tatil, imroz tatili

Etkinlik bitti.

Tarih

20 Nis 2021

Zaman

08:00 - 18:00

Maliyet

890 TL

Etiketler

DENİZ TATİLİ,
KOLAY YÜRÜYÜŞ,
SOSYAL ETKİNLİK

Etkinlik Yöneticisi

UGO TURİZM
E-Posta
bilgi@gruptrekking.com

UGO TURİZM